Категорії

Список бажань

Немає товарів

Лідери продажів

Знижки

Всі знижки

Виробники

Оплата за товари в магазині побутової хімії "Супер UA"

Захист Ваших даних

Всі дані, які Ви надаєте для оформлення покупки в інтернет-магазині побутової хімії "СуперUA", знаходяться під повним захистом. Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третій стороні.

Способи оплати

Для оплати товарів в інтернет-магазині побутової хімії "СуперUA", ми пропонуємо наступні способи:

Оплата готівкою в одному з торгових залів магазину "СуперUA" (по м.Нововолинськ) - після замовлення товарів на сайті, наші менеджери зв'яжуться з Вами для того, щоб уточнити зручний для Вас час і найближчу адресу магазину.

Оплата готівкою кур'єру (по м.Нововолинськ) - Вам не доведеться навіть виходити з дому! Досить зробити замовлення і наші менеджери зв'яжуться з Вами для того, щоб уточнити зручний для Вас час отримання товарів.

Оплата через банк (по Україні) - після оформлення замовлення на сайті, на вказану Вами електронну адресу, буде направлено лист з реквізитами банку для оплати.

Оплата післяплатою (по Україні) - Ви можете вибрати цей спосіб оплати, якщо хочете оплатити товари після отримання у компанії-перевізника. У цьому випадку, не забувайте про додаткові витрати на пересилання грошових коштів.