Доставка та оплата

ЗАХИСТ ВАШИХ ДАНИХ

Всі дані, які Ви надаєте для оформлення покупки в інтернет-магазині побутової хімії "СуперUA", знаходяться під повним захистом. Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третій стороні.

СПОСОБИ ОПЛАТИ

Для оплати товарів в інтернет-магазині побутової хімії "СуперUA", ми пропонуємо наступні способи:

Оплата готівкою в одному з торгових залів магазину "СуперUA" (по м.Нововолинськ) - після замовлення товарів на сайті, наші менеджери зв'яжуться з Вами для того, щоб уточнити зручний для Вас час і найближчу адресу магазину.

Оплата готівкою кур'єру (по м.Нововолинськ) - Вам не доведеться навіть виходити з дому! Досить зробити замовлення і наші менеджери зв'яжуться з Вами для того, щоб уточнити зручний для Вас час отримання товарів.

Оплата через банк (по Україні) - після оформлення замовлення на сайті, на вказану Вами електронну адресу, буде направлено лист з реквізитами банку для оплати.

Оплата післяплатою (по Україні) - Ви можете вибрати цей спосіб оплати, якщо хочете оплатити товари після отримання у компанії-перевізника. У цьому випадку, не забувайте про додаткові витрати на пересилання грошових коштів.

СПОСОБИ, ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ

Доставка кур'єром по місту, в якому розташований один зі складів магазину "СуперUA", (м. Нововолинськ), здійснюється протягом дня, якщо товар був замовлений до 13 годин дня і на наступний день, якщо товар був замовлений після 13 годин поточного дня.

 

.

Доставка в інші міста України здійснюється за допомогою компанії-перевізника "Нова пошта". Терміни доставки і вартість залежать від відстані до місця призначення і ваги Вашого замовлення.